1x seha

1,013,241 Görüntülenme
seha
Eltilerin Savaşı izle (2020) Gupse Ozay Filmi HD
6.2 IMDB Puanı

Eltilerin Savaşı izle (2020) Gupse Ozay Filmi HD

(Eltilerin Savasi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
Yönetmen
Senaryo Gupse Ozay
Birbirleri ile kıyasıya rekabet içerisinde olan iki eltinin rekabetini ve tatlı atışmasını konu alan Eltilerin savaşı izle 2020 filmi Gupse Özayla full hd filmi izle.
Eltilerin Savaşı Filmi Sinemalarda izle Fragmanı....Konusu ve Oyuncuları 2 uslu masum damat 2 çevik kurnaz vede planlı elti siz olsanız nabardınız. Onlar hiç boş durmadı sürekli yarıştı zayıflamış haliyle güpse özayı görüyoruz alımlı vede çalımlı halleriyle taş çıkartmış filmde google de en çok resimlerine bakılan ünlü kadınlardan birisi oldu 2020 yılında hadi iyisin güpse abla.

film izle


Türk yerli komedi filmleri arasına hızla giren " Eltilerin Savaşı " filmi 2020 yılında en çok izlenen sinema filmleri arasında en büyük adaylardan biri olacagını şimdiden belli etti. Vizyona giren ve yayınlanan fragman ile de oldukça iddialı olan filmin genel konusu oyuncuları ve tüm detayları sizler için derledik.

film izle

Eltilerin Savaşı Konusu
Eltilerin savaşı; Sultan ve Gizem'in birbirleri ile eltilik savaşını verdikleri çekişmelere konu alıyor.Önceki zamanlarda çaktırmadan birbirlerine laf vuran gülümseyerek bozan eltiler gün geçtikce bu aralarındaki tatlı laflaşmanın yerini sıkı bir rekabet haline getirirler.
Oldukca komedi içerisinde atışan ve savaşan eltilerin kocaları olan Selim ve Fatih kardeşlerin de bu durumdan nasıl etkilendiğini göreceksiniz.

ELTİLERİN SAVAŞI OYUNCULARI
Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın olduğu ve herkesin tahmin ettiği gibi senaryoyu muhteşem oyuncu Gupse Özay kaleme almıştır. Senarist ve başrol oyuncusu Gupse özay'a Merve Dizdar, Ferit Aktuğ Uraz Kaygılaroğlu gibi değerli oyuncular eşlik ediyor.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5.598 yorum