1x seha

22 Görüntülenme
seha
The Requin – Dipten Gelen (2022) izle
2.6 IMDB Puanı

The Requin – Dipten Gelen (2022) izle

(The Requin)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 89 dakika
Yönetmen
Senaryo Le-Van Kiet
The Requin - Dipten Gelen 2022 Filmi 1080p türkçe dublaj ve altyazılı tek parça Full HD 4K izle 720p izle film konusu: Jaelyn ve kocası Kyle, Vietnam'da tatil yapmaktadırlar. Jaelyn, daha önce düşük yaptığı için travma geçirmiştir ve bir süredir içine kapanıktır. Ailesi ve arkadaşlarıyla da genellikle sadece sosyal medyadan görüşmektedir. The Requin türkçe dublaj izle Kocası Kyle ise onu rahatlatmak ve moral vermek için bu tatili planlamıştır. Ancak tatilin ikinci gününde şiddetli bir fırtına kaldıkları tesisi sular altında bırakır. Ayrıca çiftin bulundukları bungalov tarzında olan odaları ise karadan uzaklaşır ve bu sırada Kyle yaralanır.

Dipten Gelen türkçe dublaj izle Aradan birkaç gün geçer ve çift hale kurtarılmayı beklemektedir. Yakınlardan bir gemi geçerken, gemiye dumanla yerlerini belirtmeye çalışırlar ancak çıkan yangın çiftin güvenli alanını kül eder. İkili denizin ortasında sürüklenirken Kyle, travmasıyla başa çıkması için onu yalnız bıraktığı için Jaelyn’den özür diler. Bir süre sonra, büyük bir beyaz köpekbalığı çiftin sallarına saldırır ve Kyle'ın yaralı bacağını ısırır ve Kyle kan kaybından ölmek üzeredir. Aynı günün gecesinde ise sal sonunda bir kumsala çarpar ve Jaelyn, Kyle'ın cesedini kuma sürükledikten sonra yorgunluktan bayılır.

The Requin türkçe altyazılı izle Sabah olduğunda ise Jaelyn uyanır ve gelgit nedeniyle Kyle’ı bıraktığı kumların sular içinde olduğunu görür ve Kyle suda yüzer haldeyken birkaç köpekbalığı gelir ve Kyle’ın cesedini parçalayarak yutarlar. Bir süre sonra kendine gelen Jaelyn kıyıda yürümeye başlar ve bir balıkçıyla karşılaşır. Ancak balıkçı da bir süre sonra köpekbalıklarının saldırısına uğrar. Daha sonra Jaelyn’e saldırmaya çalışan köpekbalığına bir motorla karşılık verince köpekbalığı öfkelenir ve geri döner ve tekneyi batırmaya çalışır. Daha sonra Jaelyn elindeki çapayı sallarken köpekbalığı takılır ve köpekbalığının kafasına saplanır ve ölür. Jaelyn, bir kayaya tırmanırken bir balıkçı köyünün yakınında bulur ve burada kısa sürede fark edilir ve kurtarılır.